Утеплювач Ековата

 


Знак сертификата ИСО 48

Сертификат Эковата

Вірний вибір!

БЕЗШОВНИЙ УТЕПЛЮВАЧ

Спосіб монтажу Ековати виключає утворення швів і щілин і забезпечує герметичність. 

 Адже, відомо, що шов або щілина товщиною 1 мм і довжиною всього в 1м при сильному вітрі здатні зменшити якість теплоізоляції будинку на 65%. 

НЕ БОЇТЬСЯ ВОЛОГИ


Наукові дослідження показали, що в Ековаті не накопичується надмірна волога, вона практично відразу виходить назовні - в атмосферу. Це підтверджується і практикою застосування Ековати в полегшених цегляних стінах у Фінляндії, Швеції, Англії, Німеччини, США та інших країнах, де пароізоляція і повітряний прошарок між цегляним шаром і утеплювачем не передбачається. 

ЗВУКОІЗОЛЯТОР 

Ековата - сильний звукопоглинальний матеріал. Запобігає проникнення звуку в місця нещільного з'єднання стін і стелі, і в місця стиків плит. Пори матеріалу гасять звук. Крім того, додатково він послаблюється в порожнинах волокон целюлози. 

ВОГНЕТРИВКИЙ УТЕПЛЮВАЧ 


Ековата містить природні мінерали - борати, що ефективно запобігають пожежі. 

При високій температурі - борати віддають воду і полімеризуються, перетворюючись на вогнетривке скло, що захищає внутрішній матеріал від вогню та повітря. А целюлоза розкладається на воду і оксид вуглецю, тому газоподібні продукти згоряння практично не токсичні. 

Якщо порівняти Ековату з синтетичними ізоляційними матеріалами, то вона на відміну від них - у випадку пожежі не плавиться і не капає. Тобто не утворюються краплі розплаву, від яких може спалахнути покриття підлоги і стін. 

Наприклад, якщо взяти шар Ековати в 40 мм, зверху покласти монету, щоб розтопити її газовим пальником (t° = 1560 °С), то розплавлений метал не пропалить ізоляцію.
 
 
08294, Україна, Київська область, м. Буча, вул. Кірова, 99
тел.:  
факс: (04597) 97-1-62
моб. тел.: (093) 279 35 99; 
e-mail:   
sng-plus@ukr.net
 
© 2009 - 2010 SNG-PLUS.com.ua